+48 795 006 177

Zapraszamy 9:00 - 15:00

biuro@mrabenda.pl

Adres email

witamy na www.mrabenda.pl

O NAS

Biuro rachunkowe Ząbkowice Śl. - Magdalena Rabenda

Oferujemy doświadczenie i wiedzę w zakresie usług księgowych, obsługi kadr i płac, spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz usług doradztwa podatkowego. Poziom świadczonych przez nas usług, dzięki przyjętej filozofii działania skoncentrowanej na indywidualnym wsparciu przedsiębiorcy, wyznacza standardy dla innych biur rachunkowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w zakresie specjalistycznej obsługi. Ofertę naszego biura rachunkowego kierujemy do przedsiębiorców różnych branż, na różnym etapie rozwoju: od startujących przedsiębiorców po rozbudowane biznesy, zarówno w ramach stałej współpracy jak i w formie udzielania konsultacji.

Wspieramy naszych klientów i doradzamy w wielu obszarach ich działalności dając im poczucie bezpieczeństwa i warunki do takiego kształtowania wewnętrznej struktury firmy i jej relacji z otoczeniem, aby zmaksymalizować jej efektywność.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów

uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zeznania roczne

Rozliczamy zeznania roczno o siągniętym dochodzie PIT.

Długoletnie doświadczenie

Powstaliśmy w 2009 roku nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje

100 % bezpieczeństwa

Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU

350

Wniosków o dotację

300

Zadowolonych firm

900

Klientów prywatnych

10

Lat doświadcenia

Łączymy nowoczesne systemy finansowo-księgowe, sprawdzone procesy oraz wiedzę i doświadczenie, tak aby mogli się Państwo skoncentrować na rozwoju Waszej firmy, oddając nam zadania związane ze sprawami księgowymi. Naszym Klientom dostarczamy niezbędne informacje potrzebne do podejmowania decyzji biznesowych.

Prawo podatkowe zmienia się zbyt często, co oznacza, że jest ono nieprzewidywalne i nieprzejrzyste, dlatego korzyścią dla naszych Klientów, płynącą z outsourcingu usług księgowych to doradca podatkowy i zespół wykwalifikowanych księgowych zajmujący się na co dzień księgami i zagadnieniami podatkowymi, jak również redukcja ryzyka i odpowiedzialności.

Kontakt

Nazwa firmy : Biuro Rachunkowe M. Rabenda Ulica nr. : 1 Maja 15D Miasto : 57-200 Ząbkowice Śl. Telefon : 665 006 177 Email : biuro@mrabenda.pl Internet : www.mrabenda.pl Poniedziałek - Piątek
9:00 - 15:00


Strona wyprodukowana przez NK Studio Reklamy strony internetowe Ząbkowice Śląskie